W ciągu 2 tygodni od startu dotarliśmy do Bodensee. Dla tych, którzy chcieliby wiedzieć jaką trasę obraliśmy: przejechaliśmy przez teren Ruhry, Eifel i poprzez Remagen, miasto nad Renem. Podążaliśmy wzdłuż rzeki przez trzy dni, a dzięki dobrej pogodzie moglibyśmy spać przez wiele nocy w naszym namiocie. To jest to, co lubimy najbardziej.

Widzieliśmy piękne miasta jak Worns i Speyer, a w Czarnym Lesie napotkaliśmy pierwsze góry. Wspinaczki stały się dłuższe i bardziej strome. Podobała nam się również zmieniająca się przyroda. Doznania i widoki nie jest łatwo opisać słowami. Powinieneś spróbować samemu! Poprzez Tubingen i Sigmaringen przybyliśmy do Bodensee, gdzie delektowaliśmy się bardzo dobrym sorbetem!

AXIWI – nasze wsparcie komunikacyjne

Wsparcie komunikacyjne umożliwia jednoczesną jazdę i rozmowę. Cieszymy się tak bardzo! Doświadczamy również to, że nie tylko słyszymy się nawzajem, ale także słyszymy otaczające dźwięki od drugiej osoby. Pomyśl o przejeżdżających samochodach, pociągach i wietrze. Możesz sobie wyobrazić, że podczas (trudnej) wspinaczki możesz wyłączyć wspomaganie komunikacji, ponieważ nie chcesz słyszeć drugiej osoby, która ciągle dyszy 🙂