Od początku sezonu 2016-2017 z systemem komunikacyjnym AXIWI pracują sędziowie hokeja na trawie Królewskiego Towarzystwa Hokejowego w Belgii (Premier League).

 

Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI nasi sędziowie komunikują się szybko i łatwo, poprzez połączenie „otwartej linii”, podczas meczów hokejowych. Wspierają się w trudnych sytuacjach w grach i podejmują bardziej trafne decyzje”.

 

System komunikacji jest łatwy w obsłudze i zapewnia sędziom hokejowym wiele zalet:

  • Szybka i łatwa komunikacja między sędziami;
  • Połączenie typu „otwarta linia”; dzięki czemu nie musisz naciskać przycisku, aby porozmawiać ze sobą;
  • Sędziowie podejmują bardziej trafne decyzje.

Większa pewność i większa profesjonalność

Michael Pontus, szef sędziów KBHB wyjaśnia dlaczego: “Kiedyś mieliśmy system komunikacyjny, w którym musieliśmy nacisnąć przycisk, aby porozmawiać ze sobą; tzw. Push-to-Talk. Nie zawsze było łatwo komunikować się ze sobą, a w niektórych sytuacjach w grach powodowało to problemy i sędziowie popełnili niewłaściwe decyzje.

 

Poszukiwaliśmy nowego systemu komunikacji bezprzewodowej i nawiązaliśmy kontakt z Axitour Communication Systems, który jest dostawcą systemu komunikacyjnego AXIWI. Badaliśmy system komunikacyjny podczas półfinału i finału Belgium National Championship Hockey 2015/2016. Test był bardzo pozytywny, a następnie zdecydowaliśmy się na zakup systemu komunikacji AXIWI dla wszystkich naszych najlepszych sędziów, tych którzy działają na najwyższym poziomie rywalizacji: Hockey Premier Laugue of Belgium.
Axiwi-bezprzewodowy system komunikacyjny dla hokeja-sędziowie-zalety
Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI nasi sędziowie komunikują się szybko i łatwo, poprzez połączenie „otwartej linii”, podczas meczów hokejowych. Wspierają się w trudnych sytuacjach w grach i podejmują bardziej trafne decyzje . Korzystanie z systemu komunikacyjnego daje sędziom większą pewność siebie i poczucie większej profesjonalności”.
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacyjny AXIWI

 

System komunikacyjny AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.