O systemach komunikacyjnych Axitour

AXIWI jest produktem marki własnej Axitour. Axitour jest końcowym dostawcą systemów komunikacji bezprzewodowej, takich jak systemy komunikacji audio i systemy GPS do samodzielnego zwiedzania. Nasze systemy wykorzystywane są w wielu różnych zastosowaniach, w których komunikacja odgrywa kluczową rolę, na przykład podczas wycieczek z przewodnikiem, wycieczek, kongresów, spotkań, tłumaczeń symultanicznych i katastrof. Klienci firmy Axitour działają w różnych branżach, takich jak turystyka, rozrywka, przemysł i różne służby ratownicze.

/axitour-communication-systems-logo-2016

Sprzedaż i wynajem systemów komunikacyjnych

Systemy komunikacji, które dostarcza Axitour, można kupić lub wypożyczyć. Odpowiednie rozwiązania do kupowania lub wynajmu GPS lub systemów komunikacji audio są opcjonalne. Wreszcie firma Axitour oferuje takie usługi, jak przekazywanie i odbieranie systemów na miejscu, zarządzanie projektami, a także tworzenie treści audio i wideo.

Wizja

Axitour Communication Systems wierzy, że porozumiewanie się ludzi dzięki dobremu systemowi połączeń, podniesie jakość komunikacji. Dobra wzajemna komunikacja nie zawsze jest prosta Axitour oferuje kilka rozwiązań komunikacyjnych umożliwiających bezpośrednie, łatwe i bezprzewodowe łączenie osób i grup. Zapewniamy, że Twoja inicjatywa lub wydarzenie będzie lepsze, bezpieczniejsze, jaśniejsze i bardziej przyjemne.

/wireless-communication-system-congress-tour-axiwi

Systemy komunikacji do różnych zastosowań

/System łączności bezprzewodowej-system-kongres-trasa-axiwi

Obsługa klienta

 

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service