Begetube

Begetube jest dobrze znaną firmą i dostawcą materiałów instalacyjnych do ogrzewania i urządzeń sanitarnych. Przedstawiciele Begetube często organizują wizytacje fabryczne dla swoich klientów.

Begetube-logo

“Jedyne czego żałujemy… to, że wcześniej nie kupiliśmy systemu komunikacyjnego AXIWI”

Przyjazny dla klienta system komunikacji

Luc van Dijk, menedżer IT Begetube, szukał przyjaznego dla użytkownika i przyjemnego systemu komunikacji, z którego przedstawiciele mogliby korzystać podczas swoich wycieczkowych tras fabrycznych: “Szukaliśmy systemu komunikacji dla naszej fabryki, który przedstawiciele Begetube mogliby wykorzystać oprowadzając klientów. Nasze hale fabryczne są dość głośne, co jest złe nie tylko dla głosu naszego przedstawiciela, ale też tylko ludzie z pierwszego rzędu otrzymują dobrze słyszalne wyjaśnienie. Po obszernej prezentacji i demonstracji AXIWI przez Thomasa Boogaartsa, z powodzeniem przetestowaliśmy możliwości systemu komunikacyjnego AXIWI.”

Begetube- fabryka - trasa - komunikacja - Zestaw słuchawkowy -axiwi
Begetube- fabryka - trasa - komunikacja –grupa -axiwi
Begetube-fabryka-trasa-komunikacja-przygotowanie-axiwi

Interaktywne wycieczki fabryczne “Begetube”

“Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI wszyscy słyszymy wyraźnie przedstawiciela Begetube podczas zwiedzania fabryki i lepiej rozumiemy co mówi. Również poszczególne osoby mogą z łatwością zadawać pytania, podczas gdy cała grupa słyszy i pytanie i odpowiedź wyraźnie poprzez zestawy słuchawkowe. Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI wycieczki fabryczne są znacznie bardziej interaktywne i zabawne “.

Skrzynka ładująca i transportowa AXIWI może nie tylko ładować 30 jednostek w sposób szybki i równoczesny, ale również bezpieczne i starannie przechowuje jednostki AXIWI. Dzięki różnym kanałom przedstawiciele Begetube mogą łatwo kierować różnymi grupami. Na przykład: Możemy jednocześnie prowadzić holenderską i francuską grupę nie niepokojąc się nawzajem, ponieważ są one na różnych częstotliwościach.”