KOMUNIKAT PRASOWY

Wiedeń / Barendrecht, 7 lutego 2017 r

Axitour Communication Systems podpisuje trzyletnie partnerstwo w celu wyposażenia czołowych sędziów EHF

 

Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała Holenderską firmę, Axitour Communication Systems, jako swojego preferowanego dostawcę systemów komunikacji sędziowskiej na najbliższe trzy lata.

 

Najlepsi sędziowie będą wyposażeni w system na mecze wszystkich klubów federacji i krajowych rozgrywek zespołowych, w tym EHF Champions League, Puchar EHF i EURO EHF, a także imprezy piłki ręcznej na plaży.

Axitour Communications Systems stanie się oficjalnym dostawcą EHF wg umowy, która rozpoczęła się w styczniu 2017 r. I trwa do grudnia 2019 r.

System komunikacyjny AXIWI® jest najbardziej kompaktowym systemem komunikacji dla tego rodzaju sędziów i oficjeli na rynku sportowym, oferującym pełną dupleksowość i bezproblemową komunikację. Maksymalnie pięciu sędziów lub urzędników może komunikować się jednocześnie.

W ramach umowy marki Axitour i AXIWI® zyskają ekspozycję poprzez reklamy na koszulkach sędziowskich podczas oficjalnych wydarzeń piłki ręcznej plażowej EHF zaczynając od EHF EURO w Chorwacji w czerwcu 2017 roku.

 

Komentując umowę, prezes EHF, Michael Wiederer, powiedział: “Z przyjemnością witamy Axitour w charakterze oficjalnego dostawcy EHF. Przynoszą ze sobą sprawdzoną wiedzę techniczną i zapewnią, że sędziowie federacji otrzymają najlepsze urządzenia komunikacyjne na rynku.”

Ben Engelen, dyrektor Axitour Communications Systems, powiedział: “Jesteśmy bardzo aktywni zarówno w krajowej, jak i międzynarodowej piłce ręcznej, a także w innych dyscyplinach sportowych. Dostarczamy systemy komunikacyjne AXIWI do najlepszych sędziów holenderskiej federacji piłki ręcznej, a także sprzedaliśmy systemy do federacji piłki ręcznej w Islandii, Austrii, Finlandii, Czechach i na Słowacji.

“Współpraca z EHF przyczynia się do rozwoju naszych planów na rzecz wzrostu na arenie międzynarodowej i daje nam możliwość poprawy poziomu działalności na wszystkich szczeblach w Europie. Naszym celem jest dostarczenie naszych systemów większej liczbie federacji krajowych i przyczynienie się do dalszej profesjonalizacji obsługi w sporcie”.

Facebook: Sędziowie zaoferowali szansę aby wygrać własny system

Aby rozpocząć współpracę z EHF, Axitour Communications Systems oferuje wszystkim sędziom możliwość udziału w konkursach w całej Europie, aby wygrać własny system komunikacji zawierający dwa zestawy słuchawkowe.

Aby wziąć udział w projekcie, po prostu odwiedź oficjalną stronę AXIWI Facebook lub stronę EHF Facebook, aby wyznaczyć siebie, kolegów lub przyjaciół do uzyskania szansy na wygranie systemu. Stronę AXIWI Facebook znajdziecie tutaj a stronę EHF Facebook znajdziesz tutaj..

 

Informacje kontaktowe

Sprzedaż

Thomas Boogaarts, tboogaarts@axitour.eu

T +31 (0)180 – 691 400

Media/Marketing

Pieter de Bruijn, pdebruijn@axitour.eu
Tel: +31 (0)180 – 691 400