Bezprzewodowy system komunikacji dla wycieczek służbowych

Firmy często używają systemów komunikacji audio, aby oprowadzać swoich gości w bezpieczny i przyjazny sposób. Pomyśl o oprowadzaniu gości w fabryce, podczas imprezy lub podczas wizyty na targach biznesowych.

 

System komunikacji AXIWI dla wycieczek biznesowych

System komunikacji AXIWI AT-320 jest dwukierunkowym, dwukierunkowym systemem komunikacji. Pięć osób może jednocześnie komunikować się ze sobą, tak jak w rozmowie telefonicznej. System komunikacyjny AXIWI jest całkowicie obsługiwany bez użycia rąk. System komunikacyjny ma 4 kanały, a każdy kanał może mieć max. 250 osób korzysta z systemu. Ponadto system posiada klips na ubrania i smycz zabezpieczającą.

Zastosowanie:

  • 1 przewodnik z 250 obserwatorami, z których 2 z kolei kontaktują się z przewodnikiem
  • 2 przewodników wycieczek prowadzących grupę
  • 2 przewodników prowadzących grupę i 1 uczestnik (1 na raz) może rozmawiać między sobą. Wszyscy uczestnicy słyszą rozmowę
  • 3 przewodników rozmawia z 3 osobami prowadzącymi grupę
  • Możliwe są także inne konfiguracje. Zobacz naszą listę zastosowań.

Podróże służbowe

System komunikacji AXIWI AT-320 jest również bardzo odpowiedni do podróży służbowych. Na przykład zwiedzanie fabryki / zakładu i wycieczki z przewodnikiem po biurze.

Wycieczka po fabryce / Wycieczka po zakładzie

Firmy lubią prowadzić swoich gości w ich fabrykach, aby mogli zobaczyć swoje produkty i pokazać metody ich wytwarzania. Podczas warsztatów w fabryce może być dużo dźwięku. W takim momencie system komunikacji AXIWI jest wynikiem. Przedstawiciel lub przełożony może powitać i pokazać klientom w przyjazny sposób halę fabryczną. Nie musi już podnosić głosu podczas trasy, a klienci otrzymują wszystkie potrzebne informacje głośno i wyraźnie.

Begetube o axiwi-communicatie-systeem-begetube-fabrieksrondleidingsystemie komunikacji AXIWI:

‘Żałujemy …, że wcześniej nie kupiliśmy systemu komunikacji AXIWI “’

Targi biznesowecommunication-guiding-business-tour

System komunikacji AXIWI jest coraz częściej wykorzystywany na targach biznesowych, aby pokazać gościom drogę dookoła. W ten sposób przewodnik ma bezpośredni kontakt z gośćmi i może je szybko przedstawić w ciekawych miejscach i wystawcach na targach.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service