Bezprzewodowy system komunikacji dla wycieczek z przewodnikiem

Jeśli jesteś profesjonalnym przewodnikiem i jeśli lubisz interakcję z publicznością, to najlepszym rozwiązaniem jest dwukierunkowy przewodnik turystyczny AXIWI AT-320. Aktywuj swoich obserwatorów i uczyń z nich część swojej historii i rzuć im wyzwanie, by umieszczali pytania w systemie przewodników. To nie może być łatwiejsze dzięki systemowi komunikacji AXIWI. Wystarczy nacisnąć przycisk “S” na jednostkach, a wszyscy uczestnicy usłyszą pytanie i będą mogli odpowiedzieć, jeśli będą chcieli. Uczestnicy mogą w mniejszym lub większym stopniu umieścić swoje pytania, anonimowo w systemie komunikacyjnym AXIWI, i łatwiej im zadać pytanie. Przewodnik będzie miał doświadczenie, że uczestnicy będą bardziej zaangażowani w twoją historię. Wycieczka z systemem przewodników AXIWI zwiększy przyjemność, zarówno dla przewodnika jak i dla uczestników. Zwiększ przyjemność i zaangażowanie dla przewodników i obserwatorów!

System komunikacji AXIWI dla wycieczek

System komunikacji AXIWI AT-320 jest dwukierunkowym, dwukierunkowym systemem komunikacji. Pięć osób może jednocześnie komunikować się ze sobą, tak jak w rozmowie telefonicznej. System komunikacyjny AXIWI jest całkowicie obsługiwany bez użycia rąk. System komunikacyjny ma 4 kanały, a każdy kanał może mieć max. 250 osób korzysta z systemu. Ponadto system posiada klips na ubrania i smycz zabezpieczającą.

Zastosowanie:

  • 1 przewodnik z 250 obserwatorami, z których 2 z kolei kontaktują się z przewodnikiem
  • 2 przewodników wycieczek prowadzących grupę
  • 2 przewodników prowadzących grupę i 1 uczestnik (1 na raz) może rozmawiać między sobą. Wszyscy uczestnicy słyszą rozmowę
  • 3 przewodników rozmawia z 3 osobami prowadzącymi grupę
  • Możliwe są także inne konfiguracje. Zobacz naszą listę zastosowań.

Wycieczki z przewodnikiem po mieście

Turyści chcą być dobrze poinformowani o mieście, które odwiedzają. Przewodnik zna najpiękniejsze i wyjątkowe zabytki miasta. Dobra komunikacja z wyznawcami jest niezbędna, aby umożliwić obserwującym doświadczyć optymalnego miasta i pokazać go w przyjaznej atmosferze. Dzięki systemowi komunikacji AXIWI przewodnik ma bezpośredni kontakt z obserwatorami, którzy mogą zareagować, ponieważ jest to system komunikacji dwustronnej (dwukierunkowy: wysyłanie i odbieranie przez otwartą linię).

axiwi-wireless-communication-system-guided-city-tours
begetube-factory-tour-communication-group

Wycieczki biznesowe

System komunikacji AXIWI AT-320 jest również bardzo odpowiedni do podróży służbowych. Na przykład do zwiedzania fabryki / zakładu oraz wycieczki z przewodnikiem w części biurowej nieruchomości.

Wycieczki po fabryce / Wycieczki po zakładzie

Firmy lubią oprowadzać swoich gości po ich fabrykach, aby mogli zobaczyć produkty i poznali metody ich wytwarzania. Podczas prezentacji produktów lub warsztatów w fabryce może być dużo dźwięku. W takim momencie system komunikacji AXIWI jest wynikiem. Przedstawiciel lub przełożony może powitać i pokazać klientom w przyjazny sposób halę fabryczną. Nie musi już podnosić głosu podczas trasy, a klienci otrzymują wszystkie potrzebne informacje głośno i wyraźnie.

Begetube o axiwi-communicatie-systeem-begetube-fabrieksrondleidingSystemie komunikacji AXIWI:

‘Żałujemy, że nie kupiliśmy wcześniej systemu komunikacji AXIWI’

 

 

axiwi-wireless-communication-system-business-tour-fair-events

Wycieczki po targach

Ponadto system komunikacji AXIWI jest coraz częściej wykorzystywany na targach biznesowych, aby oprowadzić gości. W ten sposób przewodnik ma bezpośredni kontakt z gośćmi i może ich szybko zabrać w ciekawe miejsca na wystawcach i targach.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service