System komunikacji bezprzewodowej dla wycieczek po mieście

Turyści chcą być dobrze poinformowani o mieście, które odwiedzają. Przewodnik zna najpiękniejsze i wyjątkowe zabytki miasta. Dobra komunikacja z wyznawcami jest niezbędna, aby umożliwić obserwującym doświadczyć optymalnego miasta i pokazać go w przyjaznej atmosferze. Dzięki systemowi komunikacji AXIWI przewodnik ma bezpośredni kontakt z obserwatorami, którzy mogą zareagować, ponieważ jest to system komunikacji dwustronnej (dwukierunkowy: wysyłanie i odbieranie przez otwartą linię).

Przyjazne i bezpieczne wycieczki po mieście

Podczas wycieczek po mieście przewodnicy prowadzą swoich gości / turystów, udzielając informacji werbalnie. Jeśli mają duże grupy, głos przewodnika często nie jest wystarczający, aby dotrzeć do całej grupy w jasny sposób. Czytelna komunikacja nie jest możliwa z powodu szumów otoczenia.

Dzięki systemowi komunikacji bezprzewodowej AXIWI przewodnik może komunikować się z gośćmi w przyjazny i bezpieczny sposób, aby poznać ten obszar. Powitanie, ponieważ każdy słyszy, co mówi Przewodnik, a goście mają możliwość zadawania pytań za pomocą bezprzewodowego systemu komunikacji dwustronnej. I bezpieczne, ponieważ możesz uczestniczyć w innych niebezpiecznych sytuacjach.

Smart Tour Systems – Partner Biznesowy

Pomaga podróżnym w odkrywaniu i poznawaniu świata

Smart Tour Systems specjalizuje się w wielojęzycznych systemach komunikacji audio i GPS dla pojazdów typu Hop-on-Hop off. Smart Tour Systems to oficjalny dostawca produktówGreat Guide Magic.

Strona internetowa Smart tour Systems: www.SmartTourSystems.eu.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service