System komunikacji bezprzewodowej dla sędziów hokejowych

Dla sędziów hokeja na lodzie ważne jest, aby porozumiewać się jak najlepiej z asystentem sędziego, aby prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. Ze względu na odległość, pozycję sędziego i asystentów oraz prędkość gry nie zawsze jest to możliwe. Dzięki bezprzewodowemu systemowi komunikacji AXIWI dla sędziów hokeja na lodzie możesz komunikować się bezpośrednio ze swoim kolegą, dzięki czemu niczego nie przegapisz i jesteś w stanie prowadzić grę w najlepszy, możliwy sposób. A system komunikacji jest bardzo przystępny: podobne systemy komunikacji sędziów są od 5 do 6 razy droższe.

Zobacz wszystkie produkty i dodatkowe akcesoria.

axiwi-communication-system-referee-ice-hockey

System komunikacji sędziowskiej w hokeju na lodzie

Dzięki systemowi komunikacji Axiwi do 5 osób może jednocześnie komunikować się bez użycia rąk. Tak jak rozmowa telefoniczna. Można wybrać tryb słuchania, słuchania i mówienia lub po prostu naciskając przycisk “S”. W zależności od konfiguracji oprogramowania, osoby mogą włamać się do rozmowy, ale wyrzucają też 1 osobę z kręgu komunikacji. Tylko osoby z jednostkami AXIWI mogą słuchać, a inne osoby nie są w stanie w ogóle usłyszeć rozmowy.

Najlepsi sędziowie korzystają z AXIWI

 

/infographic-which-possibilities-does-a-communication-system-offers-referees-and-sports-axiwi

Sędziowie podejmują bardziej poprawne i szybsze decyzje dzięki systemowi komunikacji

 

W czerwcu 2016 r. Firma Axitour Communication Systems przeprowadziła ankietę wśród sędziów w Holandii. Sędziowie, którzy wzięli udział w ankiecie, są aktywni na wszystkich poziomach iw różnych dyscyplinach sportowych. Aby uzyskać te informacje, przeprowadziliśmy ankietę dla sędziów, którzy pracują z systemem komunikacji i którzy nie pracują z systemem komunikacji: od 105 do 419. Jesteś ciekawy wyników ankiety? Więcej informacji na temat znajdziesz NA TEJ STRONIE

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service