System komunikacji bezprzewodowej dla sędziów w baseballu

 

Ważne jest, aby sędziowie baseballu komunikowali się jak najdokładniej ze swoim asystentem, aby w jak najlepszy sposób poprowadzić zawody. Z powodu odległości pozycji sędziego i asystenta, szybkości gry, nie zawsze jest to możliwe. Dzięki bezprzewodowemu systemowi komunikacyjnemu AXIWI dla sędziów baseballu możesz teraz tak często jak tego potrzebujesz komunikować się bezpośrednio ze współpracownikiem, dzięki czemu nie przeoczysz niczego i możesz prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. System komunikacji jest dostępny w bardzo przystępnej cenie: podobne systemy dla sędziego są 5 do 6 razy droższe.

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

System komunikacji dla sędziów w baseballu

Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI 5 osób jednocześnie może komunikować się symultanicznie. Tak jak w rozmowie telefonicznej. Możesz wybrać połączenie typu otwarte słuchanie i mówienie lub typu tylko mówienie przez naciśnięcie przycisku “S”. W zależności od konfiguracji oprogramowania czwarta lub piąta osoba może wtrącić się do rozmowy, ale tym samym wyklucza jedną osobę z kręgu komunikacyjnego. Tylko osoby z nadajnikami axiwi mogą usłyszeć rozmowy.

Najlepsi sędziowie gwizdają z AXIWI

System komunikacji AXIWI jest już wykorzystywany przez (najlepszych) sędziów z kilku międzynarodowych renomowanych federacji sportowych.

[logooos columns=”5″ itemsheightpercentage=”0.65″ backgroundcolor=”transparent” layout=”slider” category=”24″ orderby=”date” order=”DESC” marginbetweenitems=”25px” tooltip=”enabled” responsive=”enabled” grayscale=”disabled” border=”enabled” bordercolor=”#DCDCDC” borderradius=”logooos_no_radius” autoplay=”true” transitioneffect=”scroll” scrollduration=”1000″ pauseduration=”9000″ buttonsbordercolor=”#DCDCDC” buttonsbgcolor=”#FFFFFF” buttonsarrowscolor=”lightgray” hovereffect=”effect1″ hovereffectcolor=”#DCDCDC” ]

Korzyści dla sędziów bejsbolowych korzystających z dupleksu i systemu komunikacji bezprzewodowej


Szybkie podejmowanie decyzji za pomocą “otwartej” linii

  • Proaktywne narzędzie do zarządzania grą
  • Bezpośrednio w kontakcie z sędziami i oficjelami
  • Wszyscy (z AXIWI) są dobrze poinformowani na żywo

Motywuje zespół sędziowski

  • Sędziowie i oficjele są w pełni zaangażowani

Redukuje pomyłki

  • Potwierdzanie krytycznych informacji o grze
  • Przekazywanie szybko i bezpośrednio istotnych informacji

Profesjonalizm

  • Gracze i trenerzy doceniają technologię, ponieważ zwiększa ona dobre decyzje i wydajność zespołu sędziowskiego

Sędziowie ds. Rozwoju

  • Pozwalając sędziom trenerów i obserwatorom słuchać komunikacji (z AXIWI) pomiędzy sędziami podczas gry, wiedzą dokładnie, co mówią sędziowie w terenie i jak reagują na określone sytuacje na boisku. Pomaga to trenerowi sędziego z dobrymi ocenami i rozwija umiejętności sędziego.
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

/infographic-which-possibilities-does-a-communication-system-offers-referees-and-sports-axiwi

Ankieta: Jakie możliwości powinien oferować system komunikacji dla sędziów i sportu?

Sędziowie podejmują bardziej poprawne i szybsze decyzje dzięki systemowi komunikacji

W czerwcu 2016 r. Firma Axitour Communication Systems przeprowadziła ankietę wśród sędziów w Holandii. Sędziowie, którzy wzięli udział w ankiecie, są aktywni na wszystkich poziomach iw różnych dyscyplinach sportowych. Aby uzyskać te informacje, przeprowadziliśmy ankietę dla sędziów, którzy pracują z systemem komunikacji i którzy nie pracują z systemem komunikacji: od 105 do 419.

Więcej informacji na temat ankiety: Sprawdź stronę z głównymi wynikami, z infografiką i oficjalnym komunikatem prasowym ankiety.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service