System komunikacji bezprzewodowej dla sędziów piłki ręcznej

Ważne jest, aby sędziowie piłki ręcznej porozumiewali się jak najlepiej z asystentami, aby prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. Ze względu na odległość, pozycję sędziego i asystentów oraz szybkości gry, nie zawsze jest to możliwe. Dzięki bezprzewodowemu systemowi komunikacji AXIWI dla sędziów ręcznych możesz teraz teraz komunikować się bezpośrednio ze swoim kolegą, dzięki czemu nie przegapisz żadnego szczegółu i jesteś w stanie prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. A system komunikacji jest bardzo przystępny: podobne systemy komunikacji sędziów są od 5 do 6 razy droższe.

 

  Dobrze wiedzieć:

  Sędziowie oceniają

  AXIWI na 8,1.

  96% sędziów

  poleciłoby AXIWI.

 

/axiwi-communication-system-referee-handball

System komunikacji sędziowskiej dla piłki ręcznej

Dzięki systemowi komunikacji AXIWI 5 osób może jednocześnie komunikować się bez użycia rąk. Tak jak rozmowa telefoniczna. W zależności od konfiguracji oprogramowania, czwarta lub piąta osoba może dołączyć się do rozmowy, lub też podłączyć wymiennie za innego użytkownika. Tylko osoby z jednostką AXIWI mogą słyszeć rozmowę, a osoby postronne nie mają dostępu do konwersacji.

Najlepsi sędziowie i asystenci korzystają z AXIWI

System komunikacji AXIWI jest już wykorzystywany przez najlepszych sędziów z kilku międzynarodowych renomowanych federacji sportowych.

[logooos columns=”5″ itemsheightpercentage=”0.65″ backgroundcolor=”transparent” layout=”slider” category=”24″ orderby=”date” order=”DESC” marginbetweenitems=”25px” tooltip=”enabled” responsive=”enabled” grayscale=”disabled” border=”enabled” bordercolor=”#DCDCDC” borderradius=”logooos_no_radius” autoplay=”true” transitioneffect=”scroll” scrollduration=”1000″ pauseduration=”9000″ buttonsbordercolor=”#DCDCDC” buttonsbgcolor=”#FFFFFF” buttonsarrowscolor=”lightgray” hovereffect=”effect1″ hovereffectcolor=”#DCDCDC” ]

List polecający napisany przez Holenderską Federację Piłki Ręcznej

Od marca 2015 r. najlepsi sędziowie z Holenderskiej Federacji Piłki Ręcznej prowadzą rozgrywki z użyciem systemu komunikacyjnego AXIWI. Holenderska Federacja Piłki Ręcznej jest bardzo zadowolona z systemu komunikacji AXIWI i napisała List polecający, w którym potwierdzają swoją satysfakcję.

/wireless-communication-system-handball-dutch-referee-axiwi
/wireless-communication-system-handball-referee-axiwi
/wireless-communication-system-referee-handball-axiwi

Korzyści dla sędziów piłki ręcznej z używania systemu komunikacji bezprzewodowej

Szybkie podejmowanie decyzji za pomocą “otwartej” linii

  • Proaktywne narzędzie do zarządzania grą
  • Bezpośrednio w kontakcie z sędziami i oficjelami
  • Wszyscy (z AXIWI) są dobrze poinformowani na żywo

Motywuje zespół sędziowski

  • Sędziowie i oficjele są w pełni zaangażowani

Redukuje pomyłki

  • Potwierdzanie krytycznych informacji o grze
  • Przekazywanie szybko i bezpośrednio istotnych informacji

Profesjonalizm

  • Gracze i trenerzy doceniają technologię, ponieważ zwiększa ona dobre decyzje i wydajność zespołu sędziowskiego

Sędziowie ds. Rozwoju

  • Pozwalając sędziom trenerów i obserwatorom słuchać komunikacji (z AXIWI) pomiędzy sędziami podczas gry, wiedzą dokładnie, co mówią sędziowie w terenie i jak reagują na określone sytuacje na boisku. Pomaga to trenerowi sędziego z dobrymi ocenami i rozwija umiejętności sędziego.
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service