System komunikacji bezprzewodowej dla rowerzystów

Mówienie podczas gdy jazdy na rowerze nie jest proste, zwłaszcza, gdy szybkość kolarza przekracza normalne tempo. System komunikacji AXIWI dla rowerzystów ułatwia prowadzenie rozmów między rowerzystami i zwiększa ich bezpieczeństwo.

W wielu przypadkach rowerzyści jadą jeden za drugim, co nie ułatwia komunikowania się ze sobą. Dzięki AXIWI AT-320 dwustronnym systemom komunikacyjnym 3 kolarze mogą ze sobą rozmawiać, podobnie jak podczas normalnej rozmowy telefonicznej. Dzięki AXIWI łatwo jest komunikować się w 2 kierunkach bez konieczności naciskania przycisków. Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI dla rowerzystów łatwo jest ostrzegać się o potencjalnych niebezpiecznych sytuacjach, a także po prostu porozmawiać o życiu codziennym czy wskazać piękny widok.


axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

System komunikacyjny AXIWI do jazdy na rowerze

 

Urządzenie waży tylko 39 gramów i ma rozmiar pudełka do zapałek. AXIWI jest dostarczany z taśmą ochronną, klipsem do ubrania i baterią, która ma wystarczającą moc, aby umożliwić komunikację przez maksymalnie 8 godzin. Jeśli grupa liczy więcej niż trzech kolarzy, to można włączyć się w rozmowę (*) pod warunkiem, że wszyscy zaopatrzeni są również w jednostkę AXIWI. Włączenie się do rozmowy wymaga pojedynczego naciśnięcia przycisku “S” na jednostce AXIWI. Wszyscy członkowie grupy mogą słuchać przez cały czas, ale tylko 3 osoby mogą rozmawiać w danym momencie.

/wireless-communication-system-cycling-group-animation-axiwi

System komunikacji AXIWI dla rowerzystów poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy

W ten sposób można powiadamiać innych o niebezpiecznej sytuacji, zwyczajnie rozmawiać dla przyjemności lub np. dzielić się innymi spostrzeżeniami na temat piękna mijanego krajobrazu . Jednostki ważą tylko 39 gramów i mają rozmiar pudełka do zapałek, mają smycze dla bezpieczeństwa, klips na ubranie i wystarczającą moc, aby komunikować się przez 8 godzin. Inny rowerzysta może posłuchać rozmowy lub włączyć się * do kręgu komunikacyjnego pod warunkiem, że posiadają również jednostkę AXIWI AT-320

/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service