System komunikacji bezprzewodowej dla kościołów

 

AXIWI jest idealnym systemem komunikacyjnym dla kościołów, które chcą świadczyć usługi tłumaczeniowe swoim gościom. Powoli wzrasta liczba imigrantów chcących regularnie chodzić do kościoła. Zwłaszcza, gdy są nowi w kraju i nie mówią jeszcze wystarczająco dobrze, docenia się świadczenie posługi w ich własnym języku. Również częściej zagraniczni członkowie kościołów odwiedzają kościół w celu wymiany wiedzy i innych działań. Ponownie, oferując im przetłumaczone usługi świadczone przez system komunikacji bezprzewodowej znacznie zwiększą się ich doznania. Dzięki naszemu bezprzewodowemu systemowi komunikacji dla kościołów będziesz w stanie dotrzeć do nowych gości w świetny sposób.

Zobacz wszystkie produkty i dodatkowe akcesoria.

Z AXIWI tłumacz może szeptać swoje tłumaczenia do nadajnika ,a zagraniczni goście usłyszą przetłumaczone słowa i będą mogli w pełni korzystać z tej usługi. Większość innych ludzi odwiedzających kościół nawet tego nie zauważy lub nie będzie im przeszkadzać proces tłumaczenia ustnego.

Jeśli Twoje wydarzenie przyniesie korzyści dla gości, którzy będą mogli zadawać pytania, to system komunikacji AXIWI dla kościołów jest doskonałym rozwiązaniem. Każda jednostka AXIWI jest odbiornikiem i może być nadajnikiem w razie potrzeby. Z AXIWI jedna jednostka jest zawsze jednostką główną i będzie wymagać 1 kanału transmisji. Dostępne są jeszcze 2 dodatkowe kanały transmisji, które można łatwo włączyć poprzez naciśnięcie przycisku na innych jednostkach AXIWI. Każdy z jednostką AXIWI będzie mógł usłyszeć rozmowę lub pytania, gdy jest więcej niż jedna osoba transmitująca.

/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service