System komunikacji bezprzewodowej dla edukacji

 

Dzięki temu systemowi komunikacji edukacyjnej możesz poprawić komunikację słowną podczas lekcji lub szkolenia. AXIWI ® jest idealny zarówno do kształcenia zawodowego jak i teoretycznego, oraz może być stosowany zarówno w salach ćwiczeń, jak i w wielkich salach wykładowych.

Studenci/uczniowie otrzymają informacje bez ingerencji z innych źródeł dźwięku za pomocą zestawu słuchawkowego lub słuchawek dousznych, które są podłączone do AXIWI. Pomoże to uczącym się skoncentrować się i skupić się na dostarczonych informacjach oraz zmniejszyć pokusę niekoniecznych rozmów między sobą.

 

 

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

Usprawnia edukację

System może być używany zarówno do jednokierunkowej, jak i dwukierunkowej komunikacji, dzięki czemu można łatwo przełączyć się podczas prezentacji, z jednokierunkowej na dwukierunkową i z powrotem, bez problemu. Częstym problemem w edukacji, zwłaszcza w hałaśliwym otoczeniu lub w dużej sali wykładowej jest to, że ważne pytania zadawane przez jednego studenta nie mogą być słyszane przez wszystkich. Z AXIWI, jeśli student ma pytanie, mogą poprosić go o nie za pośrednictwem mikrofonu w swoim zestawie słuchawkowym, a wszyscy w klasie będą mogli usłyszeć zadane pytanie.

AXIWI może nadawać na 4 różnych kanałach, co czyni system idealnym do pracy grupowej, jeśli dla konkretnego projektu ludzie muszą pracować w małych grupach. Każda grupa może używać AXIWI w celu łatwego komunikowania się ze sobą, bez konieczności siedzenia razem. Maksymalna liczba słuchaczy uczestniczących wynosi 248.

/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service