Bezprzewodowy system komunikacyjny dla sportów wodnych

 

Żeglowanie w zawodach wymaga skutecznej komunikacji między kapitanem a jego załogą. Wielkość statku, wiatr i gorąca atmosfera przyczyniają się do utrudnienia komunikacji. Dzięki systemowi komunikacyjnemu AXIWI do żeglugi można rozmawiać z maksymalnie 3 osobami jednocześnie. System nie wymaga używania rąk i nie ma potrzeby, aby te trzy osoby naciskały jakiekolwiek przyciski, aby zwolnić kanał lub czekać aż inni przestaną mówić i zwolnić kanał. Pozostałe osoby korzystające z jednostki AXIWI będą mogły słuchać rozmowy.

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

Bezpieczeństwo na pokładzie

Twoje instrukcje będą słyszalne przez całą załogę z łatwością, głośno i wyraźnie. Dzięki systemowi komunikacji AXIWI dla żeglarstwa można komunikować się z dwoma kluczowymi członkami załogi tak łatwo, jak podczas korzystania z telefonu. AXIWI zwiększa bezpieczeństwo na pokładzie. Nie musisz już krzyczeć głośno i mieć nadzieję, że Twoje instrukcje są jasne i zrozumiałe w krytycznych momentach. Dzięki AXIWI będziesz w stanie zapewnić wszystkim użytkownikom łatwe do usłyszenia i jasne instrukcje

/wireless-communication-system-sailing-yacht-motorboat-axiwi
/wireless-communication-system-water-motor-boat
/wireless-communication-system-motor-boat-axiwi
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service