Bezprzewodowy system komunikacji do jazdy konnej

 

 

Pragniesz przeprowadzać skuteczne i efektywne treningi jazdy konnej?. Coraz więcej trenerów korzysta z systemu komunikacji, aby instruować i dawać wskazówki dla sportowców i innych członków personelu. Trener i sportowcy /członkowie personelu, wszyscy noszą system komunikacyjny AXIWI. Jest to system łączności bezprzewodowej, dzięki czemu trener i sportowcy / członkowie personelu mogą rozmawiać bezpośrednio ze sobą, podobnie jak podczas rozmowy telefonicznej.

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

System komunikacji dla wyścigów konnych

 

Trener stale kontaktuje się z jeźdźcem przez system komunikacyjny AXIWI. Ma możliwość komunikowania się z nim, aby podczas treningu lub wyścigu dawać instrukcje i wskazówki. Zwykle nie można instruować jeźdźca podczas jazdy. Ponieważ jednak system komunikacyjny AXIWI nie wymaga użycia rąk i jest bezprzewodowy, można łatwo komunikować się z jeźdźcem.

 

/wireless-communication-system-horse-riding-animation-axiwi
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service