Bezprzewodowy system komunikacji dla ternerów sportowych

 

Stale kontaktujesz się z innymi pracownikami podczas meczów i treningów, aby się nawzajem informować? Od teraz będziesz mógł korzystać z systemu komunikacji AXIWI do coachingu i szkoleń. Coraz więcej trenerów i trenerów korzysta z systemu komunikacji, aby instruować i udzielać wskazówek sportowcom i kobietom oraz pozostałym członkom personelu. Trener i sportowcy / personel noszą system komunikacji AXIWI. Jest to system komunikacji bezprzewodowej, więc trener i sportowcy / pracownicy mogą rozmawiać bezpośrednio ze sobą, tak jak rozmawiają przez telefon.

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

Możliwości dla trenerów

 

System komunikacji AXIWI mógłby być używany w kilku sytuacjach związanych z treningiem, takich jak:

– Komunikacja między trenerem a sportowcem podczas treningu.
– Komunikacja między trenerem a jego asystentami / personelem podczas meczu.
– Od pewnego poziomu gry (profesjonalnego) sędziowie wspomagani są przez sędziego trenera, a z każdego stanowiska sędziowie trenerzy korzystający z systemu komunikacyjnego są w stanie obserwować działania i zachowanie sędziego. W razie potrzeby sędzia trener może udzielić natychmiastowej porady i instrukcji.

 

/wireless-communication-system-eef-haaze-canoeing-coaching-axiwi.

Doświadczenie: Herman Kruis (trener reprezentacji Białorusi w hokeju na trawie kobiet)

Herman Kruis, obecny trener białoruskiej kobiecej drużyny hokejowej i były trener holenderskiej drużyny hokejowej kobiet (2006-2008 w hali, 2008-2010 ), korzystał z systemu komunikacyjnego AXIWI, aby komunikować się ze swoimi pracownikami podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Trawie 2016.

Kruis: “Podczas naszych meczów menadżer zespołu i asystent znaleźli się w loży dla zawodników przy boisku, podczas gdy kamerzysta i ja byliśmy wysoko na stadionie, aby uzyskać ogólny widok. System komunikacyjny AXIWI działał perfekcyjnie, a komunikacja między nami była naprawdę dobra, nawet na zatłoczonym stadionie z 3000 rozwrzeszczanych kibiców “.

/wireless-communication-system-coach-hockey-herman-kruis-axiwi
/infographic-which-possibilities-does-a-communication-system-offers-referees-and-sports-axiwi

Ankieta: Jakie możliwości powinien oferować system komunikacji dla sędziów i sportu?

Sędziowie podejmują bardziej poprawne i szybsze decyzje dzięki systemowi komunikacji

W czerwcu 2016 r. Firma Axitour Communication Systems przeprowadziła ankietę wśród sędziów w Holandii. Sędziowie, którzy wzięli udział w ankiecie, są aktywni na wszystkich poziomach iw różnych dyscyplinach sportowych. Aby uzyskać te informacje, przeprowadziliśmy ankietę dla sędziów, którzy pracują z systemem komunikacji i którzy nie pracują z systemem komunikacji: od 105 do 419.

Więcej informacji na temat ankiety: Sprawdź stronę z głównymi wynikami, z infografiką i oficjalnym komunikatem prasowym ankiety.

/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

/axitour-customer-service