Bezprzewodowy system komunikacji dla sędziów rugby

Ważne jest, aby sędziowie rugby porozumiewali się jak najlepiej z asystentem sędziego, aby prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. Ze względu na odległość, pozycję sędziego i asystentów oraz prędkość gry nie zawsze jest to możliwe. Dzięki bezprzewodowemu systemowi komunikacji AXIWI dla sędziów rugby możesz teraz komunikować tłuszcze i bezpośrednio ze swoim kolegą, dzięki czemu niczego nie przegapisz i jesteś w stanie prowadzić grę w najlepszy możliwy sposób. A system komunikacji jest bardzo przystępny: podobne systemy komunikacji sędziów są od 5 do 6 razy droższe.

axiwi-at-320-full-duplex-wireless-communication-system
axiwi-HE-075-sport-headset-noise-cancelling
axiwi-ref-002-wireless-referee-communication-kit-3-units

System komunikacji sędziowskiej dla rugby

 

Dzięki systemowi komunikacji Axiwi do 5 osób może jednocześnie komunikować się bez użycia rąk. Tak jak rozmowa telefoniczna. Można wybrać tryb słuchania, słuchania i mówienia lub po prostu naciskając przycisk “S”. W zależności od konfiguracji oprogramowania, osoby mogą włamać się do rozmowy, ale wyrzucają też 1 osobę z kręgu komunikacji. Tylko osoby z jednostkami AXIWI mogą słuchać, a inne osoby nie są w stanie w ogóle usłyszeć rozmowy.

/axiwi-communication-system-referee-rugby

Najlepsi sędziowie i asystenci korzystają z AXIWI

System komunikacji AXIWI jest już wykorzystywany przez najlepszych sędziów z kilku międzynarodowych renomowanych federacji sportowych.

[logooos columns=”5″ itemsheightpercentage=”0.65″ backgroundcolor=”transparent” layout=”slider” category=”24″ orderby=”date” order=”DESC” marginbetweenitems=”25px” tooltip=”enabled” responsive=”enabled” grayscale=”disabled” border=”enabled” bordercolor=”#DCDCDC” borderradius=”logooos_no_radius” autoplay=”true” transitioneffect=”scroll” scrollduration=”1000″ pauseduration=”9000″ buttonsbordercolor=”#DCDCDC” buttonsbgcolor=”#FFFFFF” buttonsarrowscolor=”lightgray” hovereffect=”effect1″ hovereffectcolor=”#DCDCDC” ]

Korzyści dla sędziów rugby dzięki korzystania z systemu komunikacji bezprzewodowej AXIWI


Szybkie podejmowanie decyzji za pomocą “otwartej” linii

  • Proaktywne narzędzie do zarządzania grą
  • Bezpośrednio w kontakcie z sędziami i oficjelami
  • Wszyscy (z AXIWI) są dobrze poinformowani na żywo

Motywuje zespół sędziowski

  • Sędziowie i oficjele są w pełni zaangażowani

Redukuje pomyłki

  • Potwierdzanie krytycznych informacji o grze
  • Przekazywanie szybko i bezpośrednio istotnych informacji

Profesjonalizm

  • Gracze i trenerzy doceniają technologię, ponieważ zwiększa ona dobre decyzje i wydajność zespołu sędziowskiego

Sędziowie ds. Rozwoju

  • Pozwalając sędziom trenerów i obserwatorom słuchać komunikacji (z AXIWI) pomiędzy sędziami podczas gry, wiedzą dokładnie, co mówią sędziowie w terenie i jak reagują na określone sytuacje na boisku. Pomaga to trenerowi sędziego z dobrymi ocenami i rozwija umiejętności sędziego.
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service