Bezprzewodowy system komunikacji wspomagający rejsy

Wycieczka z przewodnikiem to doskonała okazja dla firm rejsowych, aby pomóc nowym pasażerom na pokładzie statku wycieczkowego poczuć się jak w domu. System komunikacji AXIWI dla rejsów to idealny system dla firm rejsowych.

Zobacz wszystkie produkty i dodatkowe akcesoria.

Jeśli chcesz zaoferować swoim pasażerom miłe powitanie na pokładzie, wycieczka z przewodnikiem po łodzi z wyjaśnieniem dostępnych udogodnień to idealny sposób na zrobienie tego. Dzięki systemowi komunikacji AXIWI dla rejsów wszyscy pasażerowie będą nosić urządzenie AXIWI i słuchać przewodnika, mając jednocześnie swobodę chodzenia i oglądania rzeczy, wyraźnie słysząc rozmowę lub historię. Pasażerom można zadawać pytania naciskając przycisk “S” na jednostce AXIWI. Każdy usłyszy ich pytanie i odpowiedź udzieloną przez przewodnika.

AXIWI posiada cztery dostępne kanały, co oznacza, że w razie potrzeby możesz mieć 4 różne grupy w bliskim sąsiedztwie, używając systemu AXIWI bez jednej grupy interferującej z drugą.

System idealnie nadaje się równiez do wycieczek lądowych. Jednostki są lekkie i małe, a zatem łatwe do zabrania ze sobą.

 

/wireless-communication-system-radboud-nijmegen-cruise
/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service