Bezprzewodowy system komunikacji dla muzeów

 

System komunikacji audio AXIWI dla muzeów to “Radość z pracy”. Jest to często powtarzane zdanie zarówno przez przewodników, jak i uczestników, którzy mieli okazję skorzystać z AXIWI. System komunikacji audio AXIWI dla muzeów jest wygodny, łatwy do używania i oferuje czysty dźwięk. Daje to dodatkowy wymiar wycieczkom! Z AXIWI można zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po muzeum, a uczestnicy wycieczki mogą zadawać pytania bezpośrednio przewodnikowi, podczas gdy wszyscy inni uczestnicy będą mogli łatwo usłyszeć pytanie i odpowiedzi udzielone przez ich moduły AXIWI.

Zobacz wszystkie produkty i dodatkowe akcesoria.

Dwukierunkowa komunikacja

 

System AXIWI to unikalny system komunikacji audio dla muzeów. Większość innych systemów dla przewodników pozwala tylko na jednokierunkową komunikację. Dzięki AXIWI łatwo można zadać pytanie bezpośrednio przewodnikowi. Uczestnik może nacisnąć przycisk “S” na jednostce AXIWI, która tymczasowo zamienia jednostkę w nadajnik. Wszyscy pozostali uczestnicy wycieczki z przewodnikiem będą teraz mogli usłyszeć pytanie i odpowiedź od przewodnika. System ułatwia wycieczki z przewodnikiem. Przewodnik nie będzie już musiał powtarzać odpowiedzi na te same pytania, ponieważ każdy usłyszy tą odpowiedź bezpośrednio przez system. Można również zadawać dowolne pytania z normalną głośnością głosu, nie trzeba podnosić głosu, który mógłby przeszkadzać innym osobom odwiedzającym muzeum.

/axiwi-at-320-communication-system

System komunikacji AXIWI

System komunikacji AXIWI AT-320 jest dwukierunkowym systemem komunikacji w pełnym dupleksie. Trzy osoby mogą jednocześnie komunikować się ze sobą, tak jak w rozmowie telefonicznej. System komunikacyjny AXIWI jest całkowicie obsługiwany bez użycia rąk. System komunikacyjny ma 4 kanały, a każdy kanał może mieć max. 250 korzystających. Ponadto system posiada klips na ubrania i smycz zabezpieczającą.

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service