Bezprzewodowy system komunikacji kongresowej

Większość sal kongresowych jest wyposażona w system audio z mikrofonem centanymi i zamontowanymi na stałe głośnikami, aby umożliwić każdemu usłyszenie omawianych zagadnieni. Nasz system komunikacji kongresowej AXIWI jest opłacalnym rozwiązaniem, gdy powyższa konfiguracja nie występuje w sali kongresowej. Korzystając z systemu komunikacji kongresowej AXIWI zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zobacz wszystkie produkty i dodatkowe akcesoria.

/wireless-communication-system-congress-tour-axiwi-12

W razie potrzeby wszyscy mówiący mogą komunikować się ze sobą bezpośrednio przy użyciu systemu AXIWI. Wszyscy noszący jednostkę AXIWI będą mogli usłyszeć dyskusje.

Na międzynarodowych kongresach lub podczas np. prezentacji produktu zwykle używany jest tylko jeden, główny język komunikacji. Często zdarzają się goście nie znają go w pełni. Dzięki systemowi komunikacji kongresowej AXIWI będziesz mógł komunikować się z tymi uczestnikami w szybki i łatwy sposób. Uczestnicy mogą korzystać z systemu, aby zadawać pytania i przekazywać opinie. Wszyscy pozostali uczestnicy będą mogli usłyszeć komunikację. System komunikacji kongresowej AXIWI jest idealnym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy pożądana jest interakcja z publicznością.

   

System komunikacji AXIWI

 

System komunikacji AXIWI waży tylko 39 gramów, posiada smycz dla bezpieczeństwa i klips na ubranie. System komunikacyjny zasilany jest ładowalną baterią i wystarcza na 8-12 godzin. Dostępne są różne zestawy słuchawkowe. System komunikacji AXIWI umożliwia pięciu osobom komunikowanie symultaniczne, podczas gdy pozostali mogą nasłuchiwać lub wtrącać się do rozmowy.

/axiwi-at-320-communication-system
/wireless-communication-system-congress-tour-axiwi-8

Przykład

Podczas prezentacji produktu prowadzący pokazuje różne scenariusze.Tłumacze ustni tłumaczą i przesyłają swoją interpretację za pośrednictwem AXIWI do swojej grupy osób (AXIWI może obsługiwać wydarzenia, w których używane jest do 4 różnych języków komunikacji). Na koniec uczestnik może zadać pytanie prowadzącemu za pośrednictwem tłumacza. Dzięki systemowi komunikacji kongresowej AXIWI masz elastyczne rozwiązanie, które umożliwia komunikację dwukierunkową z uczestnikami.

Obsługa klienta

 
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń pod numer +31 (0)180-691 400 między 8:15 a 17:15

Telefon komórkowy: +31 614 16 45 02 (dostępny poza godzinami pracy)

Napisz wiadomość na: info@axitour.eu postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

/axitour-customer-service